Ta strona używa plików cookies. Przeglądając tę stronę zakceptuj ich używanie lub wyłącz zapisywanie cookies w ustawieniach przeglądarki.

Nie pokazuj więcej tego komunikatu.
Powered by ZSSalez

Najnowsze zdjęcia

SALEZJAŃSKIE PUBLICZNE LICEUM OGÓLNOSZTAŁCĄCE

SALEZJAŃSKA NIEPUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA

PROJEKT ETWINNING – nasze szkoły.

          Uczniowie klas 3 i 4 biorący udziałw projekcie eTwinning "Meeting new friends" wykonali kolejne zadanie projektowe. Wraz z uczniami ze szkoły hiszpańskiej i włoskiej nagrali filmiki prezentujące w języku angielskim swoje szkoły. Na kolejnych zajęciach grupa projektowa dyskutowałanad podobieństwami i różnicami w trzech szkołach.

          Nasi uczniowie z dużym zaangażowaniem nagrali filmik, w którym w ramach projektu eTwinning, zaprezentowali w języku angielskim swoją szkołą uczniom z dwóch szkół współtworzących projekt.

Celem tego zadania było rozwijanie kompetencji językowych w języku angielskim, przełamywanie barier językowych oraz budzenie zainteresowania innymi kulturami poprzez poznanie szkół partnerskich.

        Nasi partnerzy z Hiszpani, w nagranym przez siebie filmiki z dużą energią zaprezentowali nam swoją szkołę – Colegio de San Fernando w miejscowości Lorca. Miejsce nauki naszych kolegów i koleżanek bardzo nam się spodobało. Materiał filmowy stanowił okazję do przedyskutowania różnic i podobieństw w naszych szkołach. Wspólne zadanie okazało się czynnikiem motywującym do dalszego wykorzystywania języka angielskiego w realnym kontekście.

E. Winiarczyk

Logowanie