Ta strona używa plików cookies. Przeglądając tę stronę zakceptuj ich używanie lub wyłącz zapisywanie cookies w ustawieniach przeglądarki.

Nie pokazuj więcej tego komunikatu.
Powered by ZSSalez

Najnowsze zdjęcia

Liceum Salezjańskie - film promocyjny

WARSZTATY CZEKOLADOWE

          W dniu 13 grudnia uczniowie klas 1-3 mieli okazję uczestniczyć w WARSZTATACH CZEKOLADOWYCH, które poprowadziła FIRMA ARTYSTYCZNA - AKADEMIA PANA KRÓLIKA Z Włocławka.
Uczestnicy samodzielnie tworzyli czekoladowe łakocie w kształcie choinki, a następnie przyozdabiali je kolorowymi dodatkami takimi jak:suszone owoce, kolorowe posypki waflowe i cukrowe, cukierki w kolorowej polewie,żelki itp. Na zajęciach uczniowie poznali tajemniczą historię pierwszego użycia kakao oraz podróży czekolady od ziarna po tabliczkę. Dodatkową atrakcją była fontanna czekoladowa, która wzbudzała wielkie zainteresowanie. Warsztatom towarzyszyła wspaniała atmosfera i satysfakcja z samodzielnie wykonanego arcydzieła.

A. Jasińska-Lisowska

Logowanie