Ta strona używa plików cookies. Przeglądając tę stronę zakceptuj ich używanie lub wyłącz zapisywanie cookies w ustawieniach przeglądarki.

Nie pokazuj więcej tego komunikatu.
Powered by ZSSalez

Najnowsze zdjęcia

SALEZJAŃSKIE PUBLICZNE LICEUM OGÓLNOSZTAŁCĄCE

SALEZJAŃSKA NIEPUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA

Mikołajkowo-świąteczna wycieczka klas 6 i 7

         Ostatni przedświąteczny dzień nauki uczniowie z klasy 6 i 7 spędzili razem ze swoimi wychowawczyniami i p. Rafałem m.in. na wspólnej zabawie w Parku Trampolin Grawitacja w Rzeszowie. Dwie godziny obfitowały w szaleństwa na trampolinach, skoki z wieży do piankowego basenu, czy też sprawdzanie swojej kondycji na różnych przeszkodach na nowoczesnym parku linowym podwieszonym nad całą salą. Śmiałkowie, którzy się odważyli pokonać tą trasę, pokonując swoje lęki i strachy, wykazali się sporą odwagą i siłą fizyczną.

         Kolejną atrakcją dnia była wizyta w Teatrze Maska, w którym uczniowie obejrzeli przedstawienie pt. „Opowieść wigilijna”. Spektakl był pełną rozmachu, stylową, zrealizowaną w wiktoriańskim klimacie adaptacją opowiadania  Karola Dickensa pod tym samym tytułem. Efekty wizualne sprawiły ogromną niespodziankę, wywierając na widzach duże wrażenie.

Wspólnie spędzony czas był bezcenny, a wspomnienia pozostaną z nami na długo. Film z relacją z wycieczki dostępny na stronie https://www.facebook.com/zssalez/

B.Brożyniak

 

Logowanie