Ta strona używa plików cookies. Przeglądając tę stronę zakceptuj ich używanie lub wyłącz zapisywanie cookies w ustawieniach przeglądarki.

Nie pokazuj więcej tego komunikatu.
Powered by ZSSalez

Najnowsze zdjęcia

SALEZJAŃSKIE PUBLICZNE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE

SALEZJAŃSKA NIEPUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA

PROJECT E-TWINNING - życzenia świąteczne.

        W realizowanym przez naszą szkołę projekcie eTwinning nie zabrakło miejsca na życzenia bożonarodzeniowe. Wymieniając się nimi, uczniowie mieli okazję poczuć radość ze Świąt Bożego Narodzenia oraz w praktyce poćwiczyć języki obce, nagrywając dla szkól partnerskich życzenia w języku angielskim i hiszpańskim. Nasze życzenia dla szkoły włoskiej były zadaniem wykonanym wspólnie z uczniami z Hiszpanii.

Tytuł: Zespół Szkół Salezjańskich. Program Etwinning 2022. Merry Christmas.

Tytuł: Zespół Szkół Salezjańskich. Program Etwinning 2022. Feliz Navidad.

E. Winiarczyk

Logowanie