Ta strona używa plików cookies. Przeglądając tę stronę zakceptuj ich używanie lub wyłącz zapisywanie cookies w ustawieniach przeglądarki.

Nie pokazuj więcej tego komunikatu.
Powered by ZSSalez

Najnowsze zdjęcia

Liceum Salezjańskie - film promocyjny

Ranking Liceów Ogólnokształcących 2023

"TYTUŁ BRĄZOWEJ SZKOŁY 2023"

       Miło nam poinformować, że po raz kolejny jesteśmy wśród 1000 najlepszy liceów w Polsce w Rankingu „Perspektyw” 2023. Zgodnie z decyzją „Fundacji Edukacyjnej Perspektywy” mamy prawo do używania wyróżnienia i tytułu honorowego „Brązowej Szkoły 2023” wraz ze związanym z tym graficznym znakiem jakości.

           W województwie Podkarpackim nasza szkoła zajmuje 37 miejsce.

            Ranking stanowi pomoc dla młodych ludzi w wyborze szkoły, która najlepiej doprowadzi ich do studiów i ułatwi zdobycie wymarzonego zawodu. W tym roku wzięto pod uwagę dane z 2020 liceów ogólnokształcących. Ten sukces to wynik współpracy całej społeczności szkolnej. Tworzymy pełen energii, zgrany zespół, pomagamy naszym uczniom odnaleźć własną ścieżkę i nie przeszkadzamy w nieskrępowanym, kreatywnym dążeniu do realizacji planów, aspiracji, marzeń, nie tylko zawodowych.


 

 

Logowanie