Ta strona używa plików cookies. Przeglądając tę stronę zakceptuj ich używanie lub wyłącz zapisywanie cookies w ustawieniach przeglądarki.

Nie pokazuj więcej tego komunikatu.
Powered by ZSSalez

Najnowsze zdjęcia

SALEZJAŃSKIE PUBLICZNE LICEUM OGÓLNOSZTAŁCĄCE

SALEZJAŃSKA NIEPUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA

Projekt eTwinning – zadanie świąteczne.

           W ramach projektu e-Twinning nasi uczniowie wraz z uczniami z partnerskiej szkoły hiszpańskiej i włoskiej stworzyli bożonarodzeniowy padlet pod tytułem „Christmas around three countries”. Na wirtualnej tablicy uczniowie zaprezentowali ozdoby, choinki, szopki oraz piękne tradycje związane ze świętami Bożego Narodzenia. Wykonane zadanie pozwoliło uczniom poznać zwyczaje mieszkańców innych krajów europejskich, wzmocnić swoją świadomość kulturową, oraz nauczyć się wielu angielskich słów.

Emilia Winiarczyk

Utworzony za pomocą aplikacji Padlet

Logowanie