Ta strona używa plików cookies. Przeglądając tę stronę zakceptuj ich używanie lub wyłącz zapisywanie cookies w ustawieniach przeglądarki.

Nie pokazuj więcej tego komunikatu.
Powered by ZSSalez

Najnowsze zdjęcia

Liceum Salezjańskie - film promocyjny

Studniówka 2023

            Po czterech latach nauki w liceum przyszedł czas na zasłużony bal, a tym jednym z największych i najważniejszych jest studniówka. To właśnie z tej okazji, w sobotę 14 stycznia br., uczniowie naszej szkoły przybyli do pięknie wystrojonej sali „W Dolinie” w Małkowicach. Od wejścia wszystkim towarzyszyła szampańska atmosfera. Panie ubrane były w przepiękne kreacje, a panowie tego dnia byli niezwykle eleganccy. Podczas studniówki swoje przemówienia wygłosili przedstawiciele uczniów, rodziców oraz ksiądz Dyrektor Zenon Latawiec. Najważniejszym elementem wieczoru był jednak wyjątkowy polonez. Radosne, studniówkowe pląsy trwały do białego rana. Jesteśmy przekonani, że wrażenia z niezapomnianej zabawy z pewnością na długo pozostaną w pamięci uczestników tegorocznej studniówki, a pozytywny nastrój będzie sprzyjał przygotowaniom do najważniejszego w ich życiu egzaminu.

          Wszystkim maturzystom życzymy powodzenia i najlepszych wyników.

R. Kuźmińska

 

Logowanie