Ta strona używa plików cookies. Przeglądając tę stronę zakceptuj ich używanie lub wyłącz zapisywanie cookies w ustawieniach przeglądarki.

Nie pokazuj więcej tego komunikatu.
Powered by ZSSalez

Najnowsze zdjęcia

SALEZJAŃSKIE PUBLICZNE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE

SALEZJAŃSKA NIEPUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA

ANGIELSKI W KUCHNI

         Uczniowie klasy 3, pod okiem pań: E. Winiarczyk i E. Przybyłowicz, połączyli naukę języka angielskiego z warsztatami kulinarnymi. Przed przystąpieniem do pracy w kuchni, na zajęciach z języka angielskiego, dzieci wykonały czapki szefa kuchni, przy okazji przyswajając nowe słówka angielskie.

         Efekty przeprowadzonych zajęć kulinarno-językowych to: pyszne mufinki bananowe, udoskonalone w praktyce umiejętności językowe, pogłębiona umiejętność zgodnej pracy w zespole oraz miło spędzony czas.

Zapraszamy do pooglądania prezentacji z zajęć.

E. Winiarczyk

  KLIKNIJ ABY OBEJRZEĆ

 

Logowanie