Ta strona używa plików cookies. Przeglądając tę stronę zakceptuj ich używanie lub wyłącz zapisywanie cookies w ustawieniach przeglądarki.

Nie pokazuj więcej tego komunikatu.
Powered by ZSSalez

Najnowsze zdjęcia

SALEZJAŃSKIE PUBLICZNE LICEUM OGÓLNOSZTAŁCĄCE

SALEZJAŃSKA NIEPUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA

Smaczne i zdrowe sałatki kolorowe - robimy zdrową sałatkę.

           Dnia 7 lutego 2023 r. podczas godziny wychowawczej uczniowie klasy 5 SP zamienili się  w kucharzy korzystając z pracowni kulinarnej wyposażonej w ramach programu "Laboratoria Przyszłości". Każdy przyniósł ulubione owoce i warzywa. Pamiętając o zasadach przygotowywania posiłków dzieci zrobiły wszystko jak należy. Najpierw starannie umyły owoce, a potem je pokroiły i wymieszały. Następnie posprzątały wszystko, żeby móc delektować się smakiem samodzielnie wykonanych kompozycji owocow - warzywanych.  Przyrządzenie sałatki dało dzieciom wiele satysfakcji. Jednocześnie uświadomiły sobie jak ważną rolę odgrywają witaminy we właściwym funkcjonowaniu organizmu oraz jak ważne jest codzienne spożywanie warzyw i owoców.

Ł.Panyło

 

Logowanie