Ta strona używa plików cookies. Przeglądając tę stronę zakceptuj ich używanie lub wyłącz zapisywanie cookies w ustawieniach przeglądarki.

Nie pokazuj więcej tego komunikatu.
Powered by ZSSalez

Najnowsze zdjęcia

SALEZJAŃSKIE PUBLICZNE LICEUM OGÓLNOSZTAŁCĄCE

SALEZJAŃSKA NIEPUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA

Wyjście do teatru

             W dniu 23 lutego uczniowie kl.1-3 wspólnie ze swoimi wychowawczyniami  udali się do CENTRUM KULTURALNEGO w Przemyślu na spektakl pt. CZERWONY KAPTUREK w wykonaniu aktorów TEATRU WSPÓŁCZESNEGO z Krakowa.
            Wspaniały spektakl kształtujący postawy moralne, dzięki czemu dzieci uczą się rozgraniczać dobro od zła, a także przyswajają pozytywne wzorce postępowania. Ruchoma i kolorowa scenografia rozwijała w łatwy i pełen radości sposób dziecięcą wyobraźnię. Przedstawienie udźwiękowione było autorskimi piosenkami, które pobudzały umysł dziecka do aktywnego działania, ale też sprzyjały rozwojowi muzycznemu najmłodszych. Dodatkową atrakcją przedstawienia były używane przez aktorów maski sceniczne.
Była to świetna lekcja kultury!

A. Jasińska-Lisowska

Logowanie