Ta strona używa plików cookies. Przeglądając tę stronę zakceptuj ich używanie lub wyłącz zapisywanie cookies w ustawieniach przeglądarki.

Nie pokazuj więcej tego komunikatu.
Powered by ZSSalez

Najnowsze zdjęcia

SALEZJAŃSKIE PUBLICZNE LICEUM OGÓLNOSZTAŁCĄCE

SALEZJAŃSKA NIEPUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA

Wykład w Państwowej Akademii Nauk Stosowanych w Przemyślu

           W dniu dzisiejszym 16 marca 2023 r. nasi humaniści z klasy II i III Liceum pod opieką p. E. Tatarskiej oraz p. Ł. Panyło wzięli udział w ciekawym wykładzie prof. Andrzeja Chwalby pt: „Funkcje rzeki San na przestrzeni wieków”. Wykład połączony był z prezentacją numeru specjalnego „Rocznika Przemyskiego. Magno nomine ac excellens lumen. Studia poświęcone Profesorowi Andrzejowi Chwalbie”, pod redakcją Łukasza Chrobaka i Tomasza Pudłockiego.Organizatorami wydarzenia byli: Państwowa Akademia Nauk Stosowanych w Przemyślu, Muzeum Narodowe Ziemi Przemyskiej w Przemyślu oraz Towarzystwo Przyjaciół Nauk w Przemyślu.

 

 

Logowanie