Ta strona używa plików cookies. Przeglądając tę stronę zakceptuj ich używanie lub wyłącz zapisywanie cookies w ustawieniach przeglądarki.

Nie pokazuj więcej tego komunikatu.
Powered by ZSSalez

Najnowsze zdjęcia

SALEZJAŃSKIE PUBLICZNE LICEUM OGÓLNOSZTAŁCĄCE

SALEZJAŃSKA NIEPUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA

PRZEDSTAWIENIE JĘZYKOWE DLA DZIECI Z PRZEDSZKOLI

          W pierwszy dzień wiosny nasza szkolna aula wypełniła się dziećmi z przemyskich przedszkoli, które zawitały do nas na przygotowany specjalnie dla nich językowy teatrzyk, pt. „Magic Clown uczy języków obcych”. W przedstawieniu, obok Magicznego Clowna i jego towarzyszki Kate, wystąpili nasi uczniowie z klasy I, II, V i VI szkoły podstawowej oraz klasy IV liceum . Przybyłe do nas Przedszkolaki miały okazję nauczyć się nazw kolorów i liczb w języku hiszpańskim, nazw członków rodziny w języku niemieckim oraz dzięki wesołym piosenkom i historyjce, powtórzyć wiele angielskich słówek.

           Na zakończenie nasi goście wykonali, wspólnie z występującymi uczniami, taniec do piosenki w języku angielskim, ustawili się do pamiątkowego zdjęcia z Magicznym Clownem, a wychodząc otrzymali drobny upominek.

E. Winiarczyk

 

Logowanie