Ta strona używa plików cookies. Przeglądając tę stronę zakceptuj ich używanie lub wyłącz zapisywanie cookies w ustawieniach przeglądarki.

Nie pokazuj więcej tego komunikatu.
Powered by ZSSalez

Najnowsze zdjęcia

Liceum Salezjańskie - film promocyjny

Krajowa Odznaka Jakości programu eTwinning

          Z przyjemnością informujemy, że nasz projekt eTwinning „Meeting new friends in Poland, Spain and Italy”realizowany w roku szkolnym 2022/2023 został nagrodzony Krajową Odznaką Jakości Programu eTwinning.

        Jest to prestiżowe odznaczenie przyznawane przez Krajowe Biuro eTwinning jako wyróżnienie dla nauczycieli i szkół, których działania projektowe odznaczają się wysokim poziomem, wykorzystaniem kreatywnych i innowacyjnych metod pracy z uczniami, przy współdziałaniu ze szkołami partnerskimi z Europy i wykorzystaniu narzędzi TiK.

Odznakę zawdzięczamy dużemu zaangażowaniu naszych uczniów obecnej klasy 4 i 5 we wszystkie zadania projektowe, a także współpracy rodziców, pomagających przy różnych działaniach.

Otrzymana Krajowa Odznaka Jakości jest już drugą odznaką przyznaną za realizowane w naszej szkole projekty eTwinning.

Dla naszej szkoły jest to publiczne potwierdzenie wysokich standardów nauczania języka angielskiego, uznanie zaangażowania oraz otwartości na współpracę europejską.

Emilia Winiarczyk


 

 

Logowanie