Ta strona używa plików cookies. Przeglądając tę stronę zakceptuj ich używanie lub wyłącz zapisywanie cookies w ustawieniach przeglądarki.

Nie pokazuj więcej tego komunikatu.
Powered by ZSSalez

Najnowsze zdjęcia

SALEZJAŃSKIE PUBLICZNE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE

SALEZJAŃSKA NIEPUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA

Żegnajcie wakacje, witaj nowy roku szkolny! Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024

      Rozpoczęcie nowego roku szkolnego to zawsze wyjątkowy moment dla uczniów, nauczycieli i rodziców. To czas, kiedy dzieci i młodzież wracają do swoich szkolnych ławek, a szkoły ożywają życiem po wakacyjnej przerwie.

     Dla uczniów to okazja do ponownego spotkania się z przyjaciółmi, wymiany letnich wspomnień i rozpoczęcia kolejnej przygody edukacyjnej. Pierwszy dzwonek oznacza powrót do nauki, ale również możliwość zdobywania nowych umiejętności i wiedzy. Niektórzy odczuwają stres związany z powrotem do szkoły, ale to naturalne uczucie. Dla starszych uczniów nowy rok szkolny to przede wszystkim czas przygotowań do egzaminów i testów.

     Inaugurację nowego roku szkolnego rozpoczęliśmy tradycyjnie Mszą Św. prowadzoną przez ks. Piotra Pawelca, któremu współtowarzyszył nasz ks. dyr. Zenon Latawiec oraz katecheta ks. Dawid Wilkos. Tuż po zakończeniu odśpiewaliśmy wspólnie hymn Polski, a następnie rozeszliśmy się do klas, aby spotkać się z wychowawcami. W tym roku szkolnym przyjęliśmy w swoje progi kilku nowych nauczycieli, którym życzymy sukcesów edukacyjnych.

    Pamiętajmy, że rozpoczęcie nowego roku szkolnego to czas nadziei, oczekiwań i możliwości. Każdy nowy dzień nauki to nowa szansa na rozwijanie się i osiąganie celów. Niech ten rok szkolny będzie pełen sukcesów i satysfakcji dla wszystkich uczniów i nauczycieli.

B.Brożyniak

    

Logowanie