Ta strona używa plików cookies. Przeglądając tę stronę zakceptuj ich używanie lub wyłącz zapisywanie cookies w ustawieniach przeglądarki.

Nie pokazuj więcej tego komunikatu.
Powered by ZSSalez

Najnowsze zdjęcia

Liceum Salezjańskie - film promocyjny

Konkurs plastyczny pt. „Bezpieczne wakacje 2023”

         W dniu 17 października 2023r uroczystym wręczeniem nagród zakończył się na szczeblu powiatowym kuratoryjny konkurs plastyczny pt. „Bezpieczne wakacje 2023”. Na spotkaniu zorganizowanym w Starostwie Powiatowym w Przemyślu laureaci odebrali dyplomy i upominki.

Konkurs objęty był Honorowym Patronatem przez Prezydenta Miasta Przemyśla Wojciecha Bakuna i Starostę Powiatowego Jana Pączka. Partnerami konkursu byli: Niezależny Samorządny Związek Zawodowy Policjantów - Zarząd Terenowy w Przemyślu, firmy Astra S.A. i Eurobus.

Na konkurs wpłynęło 262 prace, a w trakcie spotkania wielokrotnie podkreślano talent młodych artystów, ich umiejętności plastyczne i kreatywność. Wyjaśniono również regulamin oraz kryteria doboru zwycięskich dzieł czyli: zgodność z tematem, wartość artystyczną, oryginalność, a przede wszystkim samodzielność. 

Tradycją naszej szkoły jest, że w tym konkursie uczniowie klas 4-8 biorą w nim udział i odnoszą znaczące sukcesy. W tym roku szkolnym laureatami zostali:

- III miejsce w kategorii wiekowej 10-12 lat otrzymała Aleksandra Partyka, uczennica kl. 4.

- II miejsce w kategorii wiekowej 13-15 lat otrzymała Dominika Kowal, uczennica kl. 7.

- III miejsce w kategorii wiekowej 13-15 lat otrzymała Milena Misiak, uczennica kl. 7.

Młodym artystom serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów w II etapie konkursu na szczeblu wojewódzkim.

                                                                   Barbara Giżycka- Dec

Logowanie