Ta strona używa plików cookies. Przeglądając tę stronę zakceptuj ich używanie lub wyłącz zapisywanie cookies w ustawieniach przeglądarki.

Nie pokazuj więcej tego komunikatu.
Powered by ZSSalez

Najnowsze zdjęcia

Liceum Salezjańskie - film promocyjny

WSPÓLNE POSIŁKI-WAŻNA SPRAWA

            Łatwiej mieć zasady
        kiedy jest się najedzonym...
             
                           T. Twain


          Uczniowie kl.2 SP mają  niesamowite możliwości realizacji zadań edukacyjnych w połączeniu z praktyką. A wszystko to umożliwia sprzęt zakupiony w ramach realizacji projektu LABORATORIA PRZYSZŁOŚCI.
Zajęcia miały na celu utrwalenie zasad prawidłowego przygotowywania posiłków oraz ich spożywania, przestrzegania higieny. Utrwalały zasady nakrywania do stołu, kultury spożywania posiłków, stosowania dobrych manier przy stole.
Ważnym aspektem było przestrzeganie bezpiecznego użytkowania sprzętów i przedmiotów wykorzystywanych w codziennych sytuacjach.
 

A. Jasińska-Lisowska

Logowanie