Ta strona używa plików cookies. Przeglądając tę stronę zakceptuj ich używanie lub wyłącz zapisywanie cookies w ustawieniach przeglądarki.

Nie pokazuj więcej tego komunikatu.
Powered by ZSSalez

Najnowsze zdjęcia

Nasza szkoła

Dzień Języków Obcych

Jak co roku w naszej szkole organizowany jest Dzień Języków Obcych, który łączy elementy nauki i zabawy oraz stanowi niezwykłą motywację do działania, zarówno dla nauczycieli jak i uczniów. W tym roku odbył się 17 marca. Uczniowie biorący udział w przedsięwzięciu mogli zaprezentować swoje zdolności artystyczne, językowe oraz wokalne.

W naszej szkole nie brakuje utalentowanych aktorów scenicznych i filmowych; mogliśmy ich podziwiać w bajce Kopciuszek wyświetlonej w trakcie przedstawienia, jak i scenkach W parku i U dentysty. Śpiew jest również mocną stroną naszych uczniów. Mieliśmy okazję usłyszeć piosenkę Anny Jantar Najtrudniejszy pierwszy krok w języku niemieckim w wykonaniu uczennicy klasy trzeciej -Marty Piwko. Dzięki uczniom drugiej klasy liceum poznaliśmy podczas prezentacji znaczenie imion wywodzących się ze starożytnej greki oraz przysłowia łacińskie tak bliskie naszemu sercu. Dużą popularnością cieszył się konkurs Jaka to melodia ? Eliminacje do niego zostały przeprowadzone dwa dni przed Dniem Językowym. Do finału zakwalifikowało się troje uczniów z klasy trzeciej gimnazjum. Najlepszym znawcą piosenek anglojęzycznych okazał się Jakub Blicharski, zdobywając pierwsze miejsce i główną nagrodę.

I.Kobielnik-Narkun

Logowanie

Licznik odwiedzinDzisiaj 783

Wczoraj 1020

W tym tygodniu 5391

W tym miesiącu 26320

Razem 813511