Ta strona używa plików cookies. Przeglądając tę stronę zakceptuj ich używanie lub wyłącz zapisywanie cookies w ustawieniach przeglądarki.

Nie pokazuj więcej tego komunikatu.
Powered by ZSSalez

Najnowsze zdjęcia

Najbliższe wydarzenia  Liceum Salezjańskie - film promocyjny

  SUKCES W MIĘDZYNARODOWYM KONKURSIE MATEMATYCZNYM :)

        Kangur Matematyczny – online | SP nr 38  Nasie uczniowie ponownie odnieśli sukces w  Międzynarodowym Konkursie „Kangur Matematyczny” organizowanym pod patronatem Wydziału Matematyki i Informatyki przez Uniwersytetu Mikołaja Kopernika oraz Polskiego Towarzystwa Matematycznego. Wśród nagrodzonych i wyróżnionych znaleźli się uczniowie Naszej Szkoły:

  Bardzo dobry wynik uzyskała: Zuzanna Guty, kl.4
  Wyróżnieni zostali: Tymoteusz Górak, kl.7
  Kinga Opryszko, kl. 6
  Iga Gaweł, kl.6
  Wiktoria Tkaczyk, kl.6

  Uwaga !

                      Znalezione obrazy dla zapytania: nauczanie online obrazek

                                OGŁOSZENIE !

         Drodzy Rodzice oraz Uczniowie

   

       

   

                       W związku z zawieszeniem zajęć szkolnych, Zespół Szkół Salezjańskich w Przemyślu realizuje naukę on-line. W związku z tym uczniowie zobowiązani są do codziennego (do godz. 9.00) logowania się na swoim końcie w dzienniku elektronicznym w celu sprawdzenia nowych wiadomości oraz informacji od swoich wychowawców i nauczycieli.

  Uwaga !!

  KOMUNIKAT

             W związku z decyzją Ministra Edukacji zajęcia w Zespole Szkół Salezjańskich zostają zawieszone od 12 marca do 25 marca 2020 r., z czego pierwsze dwa dni (czwartek i piątek, 12-13 marca) to okres przejściowy. W okresie przejściowym nie będą odbywały się zajęcia dydaktyczno-wychowawcze, a jedynie zajęcia opiekuńcze. Od poniedziałku, 16 marca br. zajęcia zostają zawieszone całkowicie. Wszyscy uczniowie nie przychodzą do szkoły.

                Proszę o zgłaszanie wychowawcom w świetlicy, które dzieci przyjdą w dniach 12 i 13 marca (czwartek, piątek) i w jakich godzinach, oraz dla kogo zamówić obiad.

   

            W związku z powyższym  nie odbędzie się w podanym terminie 20 marca 2020 r. WYWIADÓWKA 

  oraz 21 marca 2020 r. DZIEŃ OTWARTY

  Nowy termin DNIA OTWARTEGO zostanie ustalony i podany w późniejszym czasie.

  „Boski bal” w Liceum Salezjańskim w Przemyślu

                     Karnawał to radosny czas pomiędzy Świętem Trzech Króli przypadającym 6 stycznia, a środą popielcową. To okres hucznych zabaw w gronie znajomych, spotkań z przyjaciółmi, najczęściej przy dobrej muzyce. Ważnym elementem zabaw jest maska, przypominająca twarz ludzką lub zwierzęcą, znana  jako nakrycie twarzy lub głowy,  często wymodelowana w drewnie lub innym tworzywie, którą uczestnicy używają podczas zabawy. W tym czasie organizowane są wspaniałe bale, maskarady, które często prowadzi wodzirej. Przykładem może być karnawał w Wenecji. Eleganckie stroje panów i piękne suknie pań dodają splendoru spotkaniom. Nie inaczej było w Salezjańskim Publicznym Liceum Ogólnokształcącym w Przemyślu, gdzie 25 lutego odbył się „Boski bal”. W sali kolumnowej, odpowiednio zaaranżowanej na ten wieczór, przy akompaniamencie zespołu „Co gramy?” bawili się licealiści, absolwenci oraz zaproszeni goście. Jedni w galowych strojach, inni w przebraniach. Do wspólnej zabawy włączyli się również pedagodzy. Taneczne pląsy przy dobrej muzyce trwały do późnych godzin, a wzbogacił je występ wokalny utalentowanych dziewczyn z naszej szkoły. Należy podkreślić, że inicjatywa zorganizowania Boskiego balu pojawiła się wśród młodzieży licealnej zaangażowanej w Samorządzie Szkolnym, a główną koordynatorką przedsięwzięcia była przewodnicząca szkoły - Karolina Łach.

   A.Szymańska

  Logowanie