Ta strona używa plików cookies. Przeglądając tę stronę zakceptuj ich używanie lub wyłącz zapisywanie cookies w ustawieniach przeglądarki.

Nie pokazuj więcej tego komunikatu.
Powered by ZSSalez

Najnowsze zdjęcia

Nasza szkoła

Wycieczka klasy I A w Bieszczady

 

Dnia 30 maja uczniowie klasy I a pod opieką wychowawczyni p. Izabeli Szozdy i p. Katarzyny Piss  wybrali się na wycieczkę na drezyny rowerowe w Bieszczady. Po dotarciu na miejsce młodzież pojechała do parku miniatur w Myczkowcach, a później do kulminacyjnego punktu wycieczki: do Uherców Mineralnych na przejazd drezynami rowerowymi.

Po pokonaniu ośmiokilometrowej trasy uczniowie udali się na zalew na Solinie, gdzie  mogli zwiedzić zaporę. Zwiedzanie wnętrza rozpoczęło się od obejrzenia krótkiego filmiku, który wyjaśniał mechanikę zapory i procesy, które w niej zachodzą. Po filmie do grupy dołączył  przewodnik, który zabrał wszystkich do wnętrza kompleksu. Po zakończonym zwiedzaniu grupa miała czas wolny na zakupienie pamiątek i zjedzenie obiadu.

Do Przemyśla powróciliśmy z uśmiechami na twarzach, świetnym nastrojem oraz przepełnieni nowymi, ciekawymi wspomnieniami.

 

Dagmara Krysiak I A

Logowanie

Licznik odwiedzinDzisiaj 782

Wczoraj 1020

W tym tygodniu 5390

W tym miesiącu 26319

Razem 813510