Ta strona używa plików cookies. Przeglądając tę stronę zakceptuj ich używanie lub wyłącz zapisywanie cookies w ustawieniach przeglądarki.

Nie pokazuj więcej tego komunikatu.
Powered by ZSSalez

Najnowsze zdjęcia

Nasza szkoła

Relaks w Tatralandii

Koniec roku to czas wycieczek i relaksu. A ci co kochają wodne zabawy i kąpiele w basenach termalnych z niecierpliwością czekali na 16 czerwca. Wtedy kolejny raz  odwiedziliśmy Tatralandię, największy park wodny w tej części Europy, w którym do dyspozycji gości są kompleksy basenów oraz 27 zjeżdżalni o różnym stopniu trudności.

Największą popularnością wśród naszej młodzieży cieszył się  Boomerang Raft Ramp, wyjątkowa zjeżdżalnia pontonowa na U-rampie, jedyna tego typu atrakcja na Słowacji, w Czechach i Polsce. Na niej najodważniejsi zjeżdżają  z trzeciego piętra pionowo w dół z ogromną prędkością. Jakby tego było mało nasi uczniowie chętnie korzystali z innych ekstremalnych atrakcji, a wśród nich z Free Fall, najbardziej stromej zjeżdżalni o długości 35 m. Oprócz szaleństw na zjeżdżalniach był czas na siatkówkę wodną i błogie leniuchowanie w ciepłych basenach. Uczestnikami wycieczki byli zarówno gimnazjaliści, jak i licealiści, tegoroczni maturzyści i absolwenci.

Wszyscy świetnie się bawili. Atrakcji było tak dużo, że 9 godzin zleciało bardzo szybko. Na koniec ciepła kąpiel i relaks w basenie termalnym o temperaturze 38 C. Później McDonald's i szybkie zakupy w Tesco. Mimo zmęczenia do Przemyśla przywieźliśmy dobry humor i mnóstwo wrażeń.

 

A.Szymańska 

Logowanie

Licznik odwiedzinDzisiaj 784

Wczoraj 1020

W tym tygodniu 5392

W tym miesiącu 26321

Razem 813512