Ta strona używa plików cookies. Przeglądając tę stronę zakceptuj ich używanie lub wyłącz zapisywanie cookies w ustawieniach przeglądarki.

Nie pokazuj więcej tego komunikatu.
Powered by ZSSalez

Najnowsze zdjęcia

Nasza szkoła

Salezjański Mundial w Przemyślu

Koniec roku szkolnego w Przemyślu  przed rozdaniem świadectw został podkręcony przez tradycyjny Dzień Sportu. 20 czerwca przy mocno wakacyjnym słońcu nasze boiska stały się areną sportowych zmagań, w których wzięły reprezentacje wszystkich klas, a pozostali zaangażowani byli przy sędziowaniu, lub kibicowaniu swoim.  Salezjański Mundial poprzedzony został drugą odsłoną sadzenia drzewek w Alei Absolwentów. Można już dziś otrąbić sukces ubiegłorocznej inicjatywy,  ponieważ wszystkie posadzone rok temu drzewa przyjęły się i rosną ku uciesze odwiedzających nas absolwentów. W tym roku kończyły szkołę cztery klasy i dlatego aleja powiększyła się znacznie. 

Uroczystego odsłonięcia kamieni i drzewek dokonali wychowawcy i przedstawiciele klas:

  • 3a z wych. Beatą Jarecką
  • 3b z wych. Anną Bartnicką
  • 3c z wych. Krzysztofem Mazurem
  • 3 LO z wych. Ewą Tatarską

Dyrektor Ks. Mirosław Gajda otrzymał od klas trzecich pamiątkowe tabla, które zawisną na szkolnych korytarzach.

Rozgrywki rozpoczęły równolegle reprezentacje dziewcząt w Piłkę siatkową zakończoną zwycięstwem klasy 3c i reprezentacje chłopców w Piłkę nożną zakończone po ciężkich zmaganiach zwycięstwem klasy 2b. Akcentem lekko atletycznym były wyścigi sztafet mieszanych zwyciężone przez duet klasy 2 LO. Na koniec Mistrz szkoły 2017 tradycyjnie miał okazję zmierzyć się z reprezentacją kadry w meczu piłkarskim. Niecodziennym zbiegiem okoliczności, związanym z wizytą w Przemyślu,  skład kadry został poszerzony o księdza Piotra Wojnarowskiego – misjonarza i rodowitych Afrykańczyków z Ghany. Kadra nie dała szansy i jak zawsze zwyciężyła.

Zakończeniem tak miłego dnia szkolnego była Tombola prowadzona przez Ks. Krzysztofa Cepila i Amelię Osiewicz, na której prócz słodkości, różnych gadżetów, można było wygrać tablet, bezprzewodowy głośnik itp.

Opr Krzysztof Mazur

Logowanie

Licznik odwiedzinDzisiaj 784

Wczoraj 1020

W tym tygodniu 5392

W tym miesiącu 26321

Razem 813512