Ta strona używa plików cookies. Przeglądając tę stronę zakceptuj ich używanie lub wyłącz zapisywanie cookies w ustawieniach przeglądarki.

Nie pokazuj więcej tego komunikatu.
Powered by ZSSalez

Najnowsze zdjęcia

Nasza szkoła

Żegnaj szkoło, witajcie wakacje;)

Tak upragniony koniec roku szkolnego w końcu nadszedł!

W uroczystości kończącej obecny rok szkolny oprócz gimnazjalistów i licealistów udział wzięli wychowawcy, nauczyciele oraz rodzice. Honorowym gościem wydarzenia był ks. Piotr Wojnarowski, który poprowadził dla nas Mszę Świętą, po której udaliśmy się do szkolnej auli, oczekując na pożegnanie mijającego roku szkolnego. Klasy trzecie gimnazjum rozpoczęły uroczystość od krótkiego montażu słowno-muzycznego z elementami dobrego humoru.

Kończący się rok szkolny bardzo często oznacza czas pożegnań i rozstań, nie tylko z klasami trzecimi gimnazjum, ale także z osobami zasłużonymi dla naszej szkoły. W tym roku pożegnaliśmy p. Danutę Kołcz, ks. Krzysztofa Cepila oraz p. Sylwię Bochnacką, których będziemy zawsze mile wspominać.

W następnej części uroczystości ks. dyr. M. Gajda wraz z wychowawcami poszczególnych klas wręczyli świadectwa z wyróżnieniem. Rozdane zostały również puchary za najwyższą frekwencję, którą w tym roku szkolnym wypracowali sobie uczniowie klasy 1a; drugi puchar powędrował do klasy 3c, za najwyższą średnią ocen z przedmiotów. Kolejne puchary zostały wręczone najlepszym sportowcom w naszej szkole, a misiaczki uczniom z Samorządu Szkolnego.

Po spotkaniu w auli, wszyscy wychowawcy rozdali w swoich klasach pozostałe świadectwa i życzyli swoim wychowankom udanych wakacji i zasłużonego odpoczynku. Do zobaczenia we wrześniu!

BB

Logowanie

Licznik odwiedzinDzisiaj 783

Wczoraj 1020

W tym tygodniu 5391

W tym miesiącu 26320

Razem 813511