Ta strona używa plików cookies. Przeglądając tę stronę zakceptuj ich używanie lub wyłącz zapisywanie cookies w ustawieniach przeglądarki.

Nie pokazuj więcej tego komunikatu.
Powered by ZSSalez

Najnowsze zdjęcia

Nasza szkoła

Nowy rok szkolny – nowe wyzwania

Ten rok szkolny już na zawsze wpisze się w naszej pamięci i na kartach kroniki szkolnej jako rok pełen zmian, niepewności, oczekiwań i nowych wyzwań. A wszytko z powodu nowej reformy edukacji. Zamiast pierwszych klas gimnazjalnych, 4 września powitaliśmy trzy klasy nowo utworzonej szkoły podstawowej: pierwszą, czwartą i siódmą. Naukę rozpoczęła także 1 klasa liceum.
Zaczęliśmy jak co roku uroczystą Eucharystią o godzinie 10.00 prowadzoną przez nowego proboszcza naszej parafii, ks. Bogdana Nowaka. Po Mszy św. udaliśmy się do klas na spotkanie z wychowawcami by omówić pierwsze sprawy organizacyjne i zapoznać się z nowym planem lekcji.

Podczas tegorocznych wakacji udało się przygotować jedną z klasopracowni na przyjęcie maluchów z klasy pierwszej. Zostały zakupione nowe stoliki, kolorowe krzesełka i szafki oraz przystosowana łazienka z ubikacją. Wyremontowano również aulę na parterze, w której odbywają się wszystkie szkolne uroczystości. Wymienione zostały fotele, odświeżona i pomalowana podłoga oraz ściany. Zamontowano także funkcjonalne rolety zaciemniające. A wszystko po to, aby nam było przyjemniej i wygodniej oglądać występy na szkolnej scenie.

Choć wszyscy z pewnością tęsknią za minionymi wakacjami to pamiętajmy, że

"Zawsze trzeba wiedzieć, kiedy kończy się jakiś etap w życiu. Jeśli uparcie chcemy w nim trwać dłużej niż to konieczne, tracimy radość i sens tego, co przed nami."

Paulo Cohello

BB  

Logowanie

Licznik odwiedzinDzisiaj 783

Wczoraj 1020

W tym tygodniu 5391

W tym miesiącu 26320

Razem 813511