Ta strona używa plików cookies. Przeglądając tę stronę zakceptuj ich używanie lub wyłącz zapisywanie cookies w ustawieniach przeglądarki.

Nie pokazuj więcej tego komunikatu.
Powered by ZSSalez

Najnowsze zdjęcia

Najbliższe wydarzenia

Szkoła Podstawowa

Warsztaty o uzależnieniach

Nasze liceum  w tym roku szkolnym uczestniczy w realizacji profilaktycznego programu w zakresie przeciwdziałania uzależnieniu od alkoholu, tytoniu i innych środków psychotropowych we współpracy z Państwową Inspekcją Sanitarną. Myśl przewodnia programu to „ARS, czyli jak dbać o miłość?”. Głównym celem projektu, skierowanego do młodzieży licealnej, jest ograniczenie używania tytoniu, alkoholu i innych substancji psychotropowych przez kobiety w wieku prokreacyjnym. Licealiści oprócz zajęć na terenie Podkarpackiego Urzędu Celno-Skarbowego, uczestniczyli również w spotkaniu ze specjalistą w zakresie resocjalizacji z Miejskiego Ośrodka Zapobiegania Uzależnieniom w Przemyślu. Warsztaty indywidualnie dla każdej klasy licealnej, w dniu 3 kwietnia, poprowadziła pani Małgorzata Mróz.

 

A.Szymańska

Logowanie

Licznik odwiedzinDzisiaj 1955

Wczoraj 2059

W tym tygodniu 9866

W tym miesiącu 40294

Razem 1691829