Ta strona używa plików cookies. Przeglądając tę stronę zakceptuj ich używanie lub wyłącz zapisywanie cookies w ustawieniach przeglądarki.

Nie pokazuj więcej tego komunikatu.
Powered by ZSSalez

Sukces w konkursie historycznym Twierdza Przemyśl

Wielkim sukcesem zakończył się 28 marca finał konkursu Twierdza Przemyśl pod patronatem Prezydenta Miasta Przemyśla, Starosty Powiatu Przemyskiego i Prezesa Towarzystwa Przyjaciół Nauk w Przemyślu. Jakub Blicharski, uczeń klasy I B, zdobył główną nagrodę, wykazując się olbrzymią wiedzą z zakresu budowy Twierdzy Przemyśl, historii walk o Twierdzę Przemyśl i historii I Wojny Światowej. Tak wspaniały wynik to efekt wielu spotkań, ciężkiej pracy i zainteresowań Jakuba, którego do konkursu przygotował pan Łukasz Panyło. Gratulujemy!
 
 

Logowanie

Licznik odwiedzinDzisiaj 1056

Wczoraj 2000

W tym tygodniu 1056

W tym miesiącu 51996

Razem 1273516