Ta strona używa plików cookies. Przeglądając tę stronę zakceptuj ich używanie lub wyłącz zapisywanie cookies w ustawieniach przeglądarki.

Nie pokazuj więcej tego komunikatu.
Powered by ZSSalez

Najnowsze zdjęcia

Najbliższe wydarzenia

Nasza szkoła

Dopalaczom NIE mówimy, bo o zdrowiu myślimy

W środę, 29 maja, klasy gimnazjalne uczestniczyły w warsztatach poprowadzonych przez pana Pawła Antoniaka, terapeuty z Wojewódzkiego Podkarpackiego Szpitala Psychiatrycznego im. prof. Eugeniusza Brzezickiego w Żurawicy. Spotkanie poświęcone było uzależnieniom od dopalaczy i narkotyków. Młodzież dowiedziała się o nieodwracalnych skutkach przyjmowania środków odurzających, które są mieszaniną różnych substancji, często nieznanych. Dopalacze rujnują zdrowie, dużo jest przypadków śmiertelnych. Pamiętajmy, nasze zdrowie zależy od nas samych!


A.Szymańska

Logowanie

Licznik odwiedzinDzisiaj 82

Wczoraj 2866

W tym tygodniu 17828

W tym miesiącu 41096

Razem 1430467