Ta strona używa plików cookies. Przeglądając tę stronę zakceptuj ich używanie lub wyłącz zapisywanie cookies w ustawieniach przeglądarki.

Nie pokazuj więcej tego komunikatu.
Powered by ZSSalez

Najnowsze zdjęcia

Najbliższe wydarzenia    Liceum Salezjańskie - film promocyjny

    Dopalaczom NIE mówimy, bo o zdrowiu myślimy

    W środę, 29 maja, klasy gimnazjalne uczestniczyły w warsztatach poprowadzonych przez pana Pawła Antoniaka, terapeuty z Wojewódzkiego Podkarpackiego Szpitala Psychiatrycznego im. prof. Eugeniusza Brzezickiego w Żurawicy. Spotkanie poświęcone było uzależnieniom od dopalaczy i narkotyków. Młodzież dowiedziała się o nieodwracalnych skutkach przyjmowania środków odurzających, które są mieszaniną różnych substancji, często nieznanych. Dopalacze rujnują zdrowie, dużo jest przypadków śmiertelnych. Pamiętajmy, nasze zdrowie zależy od nas samych!


    A.Szymańska

    Logowanie