Ta strona używa plików cookies. Przeglądając tę stronę zakceptuj ich używanie lub wyłącz zapisywanie cookies w ustawieniach przeglądarki.

Nie pokazuj więcej tego komunikatu.
Powered by ZSSalez

Najnowsze zdjęcia

Najbliższe wydarzenia  Nasza szkoła

  Dopalaczom NIE mówimy, bo o zdrowiu myślimy

  W środę, 29 maja, klasy gimnazjalne uczestniczyły w warsztatach poprowadzonych przez pana Pawła Antoniaka, terapeuty z Wojewódzkiego Podkarpackiego Szpitala Psychiatrycznego im. prof. Eugeniusza Brzezickiego w Żurawicy. Spotkanie poświęcone było uzależnieniom od dopalaczy i narkotyków. Młodzież dowiedziała się o nieodwracalnych skutkach przyjmowania środków odurzających, które są mieszaniną różnych substancji, często nieznanych. Dopalacze rujnują zdrowie, dużo jest przypadków śmiertelnych. Pamiętajmy, nasze zdrowie zależy od nas samych!


  A.Szymańska

  Logowanie

  Licznik odwiedzin

  

  Dzisiaj 888

  Wczoraj 2300

  W tym tygodniu 5541

  W tym miesiącu 38483

  Razem 1564382