Ta strona używa plików cookies. Przeglądając tę stronę zakceptuj ich używanie lub wyłącz zapisywanie cookies w ustawieniach przeglądarki.

Nie pokazuj więcej tego komunikatu.
Powered by ZSSalez

Najnowsze zdjęcia

Liceum Salezjańskie - film promocyjny

KONCERT MUZYCZNY

           W dniu 30 września uczniowie kl.1-3 SP zostali zaproszeni na koncert muzyczny pt. BAŚNIOWY ŚWIAT DŹWIEKÓW. Impreza odbyła się w sali koncertowej TOWARZYSTWA MUZYCZNEGO w Przemyślu. Uczniowie aktywnie uczestniczyli w koncercie rozwiązując zagadki muzyczne. Mieli możliwość rozwijania zainteresowań muzycznych, kształcenia wrażliwości słuchowej, zdobywania wiedzy na temat instrumentów muzycznych. Za wzorowe uczestnictwo otrzymali dyplomy MŁODEGO MELOMANA.
             Dziękując za bogactwo doznań muzycznych i niezwykłą bajkową podróż czekamy na kolejne koncerty.

A. Jasińska-Lisowska

Logowanie